Tyxo.bg counter Лозен, автобусната спирка
Дискусионен форум "Де зората"
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Октомври 23, 2017, 06:17

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Посетете и сайта http://de-zorata.de/blog
7416 Публикации в 276 Теми от 141 Членове
Последен член: bozman
* Начало Помощ Търси Вход Регистрация
Дискусионен форум "Де зората"  |  Без вратовръзка  |  На маса, край нея и под нея  |  Тема: Лозен, автобусната спирка 0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема. « назад напред »
Страници: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] Надолу Изпрати темата Изпечатай
Автор Тема: Лозен, автобусната спирка  (Прочетена 139057 пъти)
Rhino
Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

Профил
« Отговор #630 -: Август 19, 2013, 16:32 »

В шахматната игра на дъската на мафия, олигархия и московски интереси правила НЯМА!!! Те - безродниците от тези три групировки знаят едно - да предизвикват изкуствени конфликти като противопоставят - работещи срещу социално слаби, образовани срещу неграмотни, град срещу село, етнос срещу етнос. Това е политиката на истинските диктатори. По това се различава Пиночет - който решава горните изкуствено създадени конфликти от такива като Сталин, Хитлер, Пол Пот, Алиенде, Путин, Станишев които ги създават.
Сега кой разбрал ... разбрал.

"Разделяй и владей". Готин
Само че пионките вече отказват да се движат по чужда воля. Усмивчица
Активен

"Достойнството на държавата зависи в крайна сметка от достойнството на хората, от които е съставена."
Чосич
Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 410

Профил
« Отговор #631 -: Април 01, 2015, 20:39 »

Между другото край ставащото в Русия прочетох отново описанието на това царство в Старогъцки легенди и митове(ЦАРСТВОТО НА МРАЧНИЯ ХАДЕС). Добро описание/предсказание от хиляди години назад, как ще се живее в Русия на Путин:

ЦАРСТВОТО НА МРАЧНИЯ ПУТИН

Там в земята на север царува неумолимият, мрачен син на КГБ, Путин. Неговото царство е изпълнено с мрак и ужас. Там, ако лъчите на яркото слънце достигне до душата на човек, той бива убиван.

В мрачно царство се струят и давят в забрава излъчвания от Кремъл. По мрачните полета на Путиновото царство, покрити с бледните цветове на асфодела, се носят безплътните, леки сенки на хора заети единствено с опазване на тялото си .... Те оплакват своя нерадостен живот, живот без светлина и без желания, но славят Господаря си Путин. Тихо се носят техните стонове, едва доловими, подобни на шумоленето на увехнали листа, гонени от есенния вятър. Никой не може да напусне това царство на скръбта. Триглавото куче ФСБ, на чиято шия се извиват със страшно съскане змии, пази изхода.

В това именно царство, докъдето не стигат нито радостта, нито скърбите на земния живот, управлява изчадието на КГБ Путин. Той седи на златен престол с новата си жена. Нему служат неумолимите войни на отмъщението – генералите на руската армия и ФСБ. Страшни, те преследват с бичове и змии желаещите свобода; не му дават никому нито миг покой и го измъчват с угризения на съвестта; никъде не може да избяга от тях жертвата им, те ще я намерят, където и да се скрие тя. До престола на Путин седят съдиите в неговото царство — Сталин и Хитлер.
Путин властва с меч в ръка, с черно наметало, с грамадни черни криле. Гробна студенина вее от тези криле, когато Путин прелита до леглото на умиращия, за да отреже с меча си кичур коса от главата му и да му вземе душата. До Путин са зловещите отряди на Рамзан Кадиров. Яростни се носят те на своите криле по бойното поле. Кадировци ликуват, като виждат как един след друг падат сразените герои; те впиват кървавочервени устни в раните на сразените, стръвно пият горещата им кръв и изтръгват от телата душите им.

Пак тук, до престола на Путин, е и верният му Медведиев. Той нечуто се носи на своите криле над земята с главички от мак в ръце и лее от рог сънотворно питие. Нежно допира той вълшебния си жезъл до очите на хората, леко притваря клепките им и електората потъва в дълбок сън при избори.

Царството на неумолимия Путин е изпълнено с мрак и ужас. Там броди в тъмата ужасният призрак комунизма кръстосан с нацизма. Той, след като подмами в нощната тъмнина с хитрост хората и ги отведе на някое усамотено място, изпива всичката им кръв и лакомо изяжда още треперещите им тела.

Ужасно е царството на Путин и омразно е то на хората.

<a href="http://www.greek-mythology-pantheon.com/wp-content/uploads/Greek_Gods_and_Goddesses/Hades-Pluto-Greek-God/Hades-Pluto-Greek-God-Art-05-by-ijur.jpg" target="_blank">http://www.greek-mythology-pantheon.com/wp-content/uploads/Greek_Gods_and_Goddesses/Hades-Pluto-Greek-God/Hades-Pluto-Greek-God-Art-05-by-ijur.jpg</a>

Активен
Чосич
Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #632 -: Април 01, 2015, 20:41 »

Хей пролет е ... време е за разходка до Лозенския връх! Ако ще правете това, аз ще ви дам карта, къде е заровена скарата.  Усмивчица
Активен
Чосич
Member

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #633 -: Април 02, 2015, 17:23 »

"— Защо трябва да Ви вярвам? — попита Лорънс Зимър. — Вие сте репортери.
Тази забележка нарани Плъмър почти физически. Толкова ли дълбоко беше затънала професията му? "

— Защо трябва да ви вярвам?
Елитните ДС журналисти и отрочетата им се усмихват на този въпрос и си казват - абе я си ... не ми пука дали ми вярваш. Има тъпаци, които ми вярват на лъжите!!! И такива, които ми плащат за тях.
Активен
Rhino
Member
Неактивен Неактивен

Публикации: 730

Профил
« Отговор #634 -: Април 04, 2015, 05:26 »

"— Защо трябва да Ви вярвам? — попита Лорънс Зимър. — Вие сте репортери.
Тази забележка нарани Плъмър почти физически. Толкова ли дълбоко беше затънала професията му? "

— Защо трябва да ви вярвам?
Елитните ДС журналисти и отрочетата им се усмихват на този въпрос и си казват - абе я си ... не ми пука дали ми вярваш. Има тъпаци, които ми вярват на лъжите!!! И такива, които ми плащат за тях.

Те са си свикнали с лъжата: да лъжат сами и да се преструват, че вярват, още от онова време.  Усмивчица Закърмени са в лъжа, тъй да се каже.  Усмивчица
Активен

"Достойнството на държавата зависи в крайна сметка от достойнството на хората, от които е съставена."
S T B2
Member

Неактивен Неактивен

Публикации: 251

Профил
« Отговор #635 -: Юни 05, 2015, 07:27 »

Това съобщение е повече за раздел "ИДИОТЩИНИ"  ИЛИ  "АКТУАЛНИ", но го дподелям тук на спирката Намигване

В Руското "православие" забелязвам връщане към предхристиянски практики. Статуя на Ленин, помагала за опаричване и лекува безплодие!?Ъ?

http://www.lipetskmedia.ru/news/view/52608-Pamyatnik_Lyeninu.html
 Шокиран                                Шокиран                      Шокиран
Активен
Страници: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] Нагоре Изпрати темата Изпечатай 
Дискусионен форум "Де зората"  |  Без вратовръзка  |  На маса, край нея и под нея  |  Тема: Лозен, автобусната спирка « назад напред »
Отиди на: